Obec Vrbčany

13. 05. 2021

Sdělení obecního úřadu Vrbčany

Vážení občané,

sdělujeme vám, že v poslední době se velice často a ve velkém množství vyhazuje odpad z domácností před kontejnery na tříděný odpad. Všichni jistě ví, že toto místo neslouží k odkládání odpadu!

Jedná se o neoprávněné odkládání odpadu, a s každým, kdo tam odloží jakýkoliv odpad, bude zahájeno správní řízení. Pokuta bude činit až do výše 10 000 Kč.

Tímto vás žádáme o pomoc s hledáním těch, kteří nám takto znečišťují obecní prostranství.

Kdo ví, komu patřily níže vyfocené věci, ať nás prosím kontaktuje. Jedná se např. o psí pelech, dětskou bílou židličku a další.

Odvoz těchto věcí bude zatěžovat obecní rozpočet, který se bude muset promítnout do výše místního poplatku. Proto nám prosíme pomozte s bojem proti tomuto neslušnému chování některých lidí.

Děkujeme.

Odpad, který se nevejde do popelnice, lze vyvézt do sběrného místa u horního křížku nebo pro občany obce Vrbčany a chalupáře bezplatně na skládku do Radimi.

Tímto všechny žádáme, aby již nikdy nevyhazovali odpad tam, kam nepatří!!!

A platí to i pro tříděný odpad – kam patří jen vytříděné složky odpadu!!!

Děkujeme.

všechny aktuality hlavní stránka